search
REKLAMA
News

Do sieci trafił kolejny zwiastun PĘTLI Patryka Vegi

Łukasz Budnik

11 sierpnia 2020

REKLAMA

4 września do kin trafi Pętla, nowy film Patryka Vegi. Do tej pory widzieliśmy dwa zwiastuny produkcji i jej plakat, dziś przyszedł czas na kolejny trailer, opisany jako kinowy.

Kontrowersyjny twórca tym razem sięgnął do historii tak zwanej afery podkarpackiej dotyczącej agencji towarzyskich na Podkarpaciu, w których mieli bywać biznesmeni i znani politycy. Z aferą łączono również tajemniczą śmierć boksera Dawida Kosteckiego, który miał być jednym ze świadków w sprawie. Prace na planie filmu Vegi trwały w tym roku pomimo panującej w Polsce pandemii koronawirusa. W obsadzie znaleźli się m.in. Antoni Królikowski, Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke – cała trójka współpracowała już z Vegą przy różnych okazjach.

Bad Boy – ostatni film Vegi – miał premierę 18 lutego tego roku i cieszył się umiarkowanym zainteresowaniem widzów. Produkcję zobaczyć możemy na Netfliksie.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA