search
REKLAMA
News

Denzel Washington i Dakota Fanning na wspólnym zdjęciu 18 lat po “Człowieku w ogniu”. Zagrają w “Bez litości 3”

Washington i Fanning mają kolejny wspólny projekt.

Łukasz Budnik

20 października 2022

washington fanning
REKLAMA

W 2004 roku zadebiutował film Człowiek w ogniu w reżyserii Tony’ego Scotta, w którym główną rolę zagrał Denzel Washington. Wcielił się on w byłego zabójcę CIA i weterana wojskowego, który staje się ochroniarzem Pity Ramos, córki bogatego małżeństwa. Ma on chronić ją przed porwaniami. W Pitę wcieliła się Dakota Fanning.

18 lat po premierze filmu Scotta Washington i Fanning znów grają razem – tym razem w trzeciej części serii Bez litości, która wystartowała w 2014 roku. Produkcja z Washingtonem zebrała mieszane recenzje, ale zarobiła 192 miliony dolarów przy budżecie 55 milionów. Cztery lata później zadebiutował sequel, który – podobnie jak pierwowzór – wyreżyserował Antoine Fuqua. W styczniu 2022 roku potwierdzono z kolei, ż w przygotowaniu jest część trzecia, gdzie Washington znów zagra rolę Roberta McCalla. Dołączy do niego wspomniana Dakota Fanning, jak również Gaia Scodellaro.

fanning washington

Film trafi do kin 1 września 2023 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA