search
REKLAMA
News

Czy KEANU REEVES dołączy do SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH?

Łukasz Budnik

23 października 2019

REKLAMA

Czy już wkrótce ujrzymy Keanu Reevesa w kolejnych odcinkach Szybkich i wściekłych? Choć żadne oficjalne informacje nie zostały ujawnione, scenarzysta serii, Chris Morgan, przyznał w wywiadzie, że rozmawiał z aktorem na temat takiej ewentualności. Reeves był już wcześniej przymierzany do roli w spin-offie Hobbs i Shaw.

Jak tłumaczy Morgan, w tym momencie twórcy czekają na odpowiednią postać dla Reevesa i na wolne terminy aktora.

Już od dłuższego czasu chcę go zobaczyć w tym uniwersum. Próbujemy znaleźć… najtrudniejszą rzeczą zawsze jest trafienie w odpowiedni czas przy jednoczesnym zaprojektowaniu odpowiedniej postaci. Z pewnością jednak moim pragnieniem jest sprowadzenie go do serii.

Według Dwayne’a Johnsona Reeves w filmie Hobbs i Shaw miał wcielić się w lidera organizacji terrorystycznej, jednak pomysł ten nieszczególnie przypadł aktorowi do gustu. Pojawiają się już spekulacje, że Reeves może zaliczyć cameo w nadchodzącej dziewiątej części głównej serii, by w kolejnych wystąpić już w większej roli. Aktor jest teraz mocno zapracowany – zakończyły się zdjęcia do kolejnej odsłony przygód Billa i Teda, a w kolejce czekają czwarte części Matriksa oraz Johna Wicka. Według plotek zaangażowaniem aktora do jednego ze swoich projektów interesuje się również Marvel.

Szybcy i wściekli trafią do kin 22 maja 2020 roku. W planach są kolejne odsłony serii, więc Reeves ma jeszcze sporo czasu, by do niej dołączyć. Chcielibyście zobaczyć go u boku Vina Diesela? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA