search
REKLAMA
News

Chris Hemsworth i Mark Ruffalo chcą ponownego spotkania aktorów z AVENGERS. Z nietypowego powodu

Chris Hemsworth zaproponował reunion obsady “Avengers”.

Łukasz Budnik

27 września 2022

thor
REKLAMA

W tym roku minęło 10 lat od premiery Avengers Jossa Whedona, w którym oryginalna szóstka herosów MCU po raz pierwszy działała wspólnie w celu powstrzymania zagrożenia – konkretnie Lokiego i jego armii. Choć od tamtego czasu część tych postaci umarła na ekranie, a inne otrzymały własne historie, kontakt między aktorami się nie zatarł. Teraz Chris Hemsworth i Mark Ruffalo namawiają do tego, żeby obsada spotkała się ponownie – i to z nietypowego powodu.

Hemsworth udostępnił na Twitterze nagranie, które oryginalnie wrzucił do sieci Robert Downey Jr. podczas promocji Avengers: Końca gry. Aktorzy wraz z Ruffalo i Chrisem Evansem śpiewają tam Hey Jude zespołu The Beatles. Hemsworth stwierdził, że może czas, by “zespół” spotkał się ponownie, a Ruffalo zawtórował mu, że to materiał na trasę koncertową i że należy w nią wyruszyć. Oryginalne tweety poniżej:

W zeszłym roku w podcaście Phase Zero Jeremy Renner potwierdził plotki, że on, Scarlett Johansson, Chris Evans, Robert Downey Jr., Mark Ruffalo i Chris Hemsworth stale kontaktują się za pośrednictwem grupowego czatu. Aktor stwierdził, że śmierć bohaterów (konkretnie Czarnej Wdowy i Iron Mana) w filmach nie wpłynęła na ich komunikację, a przyjaźń zbudowana na planie ma się dobrze. Dodał, że w rozmowach na czacie starają się unikać tematów zawodowych.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA