search
REKLAMA
News

CHRIS HEMSWORTH i CHRIS PRATT na zdjęciach z planu THOR: LOVE AND THUNDER

Łukasz Budnik

1 lutego 2021

REKLAMA

Na 6 maja 2022 roku zaplanowana jest premiera filmu Thor: Love and Thunder, kolejnej odsłony kinowego uniwersum Marvela i czwartej części serii o Thorze. Za kamerą stoi Taika Waititi, a w roli tytułowej znów zobaczymy Chrisa Hemswortha. Trwają już prace na planie.

Jak wiemy z oficjalnych przekazów, oprócz Hemswortha w kolejnym Thorze na pewno wystąpią Chris Pratt, Tessa Thompson, Natalie Portman i odtwórcy ról pozostałych Strażników Galaktyki. Niewykluczony jest też udział Matta Damona. Złoczyńcę zagra z kolei Christian Bale – wcieli się w postać zwaną Gorr the God Butcher, z misją zabicia każdego boga.

Do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu filmu. Widzimy na nich dwóch wspomnianych Chrisów – Pratta i Hemswortha – jak również Karen Gillan jako Nebulę i Seana Gunna jako Kraglina. Sprawdźcie, jak się prezentują. Więcej zdjęć znajdziecie na Daily Mail.

Waititi stwierdził niegdyś, że nadchodzące widowisko będzie bardzo przesadzone i sprawi, że Thor: Ragnarok, poprzedni film MCU w jego reżyserii, będzie jawić się jako bezpieczna produkcja.

Czekacie na nowy film o Thorze?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA