search
REKLAMA
News

CAMILA CABELLO jako Kopciuszek w zwiastunie musicalu CINDERELLA

Camila Cabello wciela się Kopciuszka w nowoczesnej wersji klasycznej historii.

Łukasz Budnik

3 sierpnia 2021

REKLAMA

Już wkrótce na Amazon Prime Video zadebiutuje Cinderella, nowa musicalowa adaptacja klasycznej baśni, która oryginalnie powstawała dla Sony Pictures. W tytułową rolę wciela się tym razem Camila Cabello. Do sieci trafił pełny zwiastun produkcji.

Cinderella jest nowoczesnym spojrzeniem na tradycyjną opowieść. Bohaterka grana przez Cabello to młoda, ambitna dziewczyna która dąży do spełnienia swoich marzeń, w czym pomaga jej Fab G (wariacja wróżki chrzestnej) – w tej roli zobaczymy Billy’ego Portera, znanego z Pose. Reżyserką i scenarzystką projektu jest Kay Cannon (także scenarzystka Pitch Perfect), a pomysłodawcą adaptacji James Corden, który gra także niewielką rolę w filmie. Poza wymienionymi aktorami, w produkcji pojawiają się Idina Menzel, Minnie Driver, Nicholas Galitzine, Missy Elliott oraz Pierce Brosnan.

Poniżej zobaczycie zwiastun i posłuchacie namiastki ścieżki dźwiękowej, na której znajdą się między innymi oryginalne piosenki Cabello.

Do tej pory najlepiej znaną adaptacją klasycznej historii z XVII wieku jest animowany Kopciuszek Disneya. W 2015 powstał aktorski remake z Lily James w roli głównej.

Cinderella trafi na Prime Video 3 września.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA