search
REKLAMA
News

Bohaterowie serialu WŁADCA PIERŚCIENI: PIERŚCIENIE WŁADZY na zdjęciach promocyjnych!

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy zadebiutuje 2 września 2022.

Łukasz Budnik

10 lutego 2022

pierścienie władzy
REKLAMA

We wrześniu powrócimy do Śródziemia, a to za sprawą serialu Władca Pierścieni: Pierścienie władzy przygotowywanego przez Amazon Studios. Dziś do sieci (za pośrednictwem Vanity Fair) trafiły pierwsze zdjęcia promujące nadchodzącą produkcję! W nocy z niedzieli na poniedziałek ma zadebiutować z kolei zwiastun.

Akcja produkcji zostanie osadzona zostanie w Drugiej Erze Sródziemia, w czasach, gdy Sauron dochodził do władzy, a my poznamy nowych bohaterów i zobaczymy kilku już znanych. Ujrzymy też wiele lokacji z krainy stworzonej przez Tolkiena. W zespole kreatywnym są osoby, które pracowały przy takich serialach jak Gra o tron, Zakazane imperiumStranger Things Breaking BadPierwsze dwa odcinki wyreżyserował J.A. Bayona (Jurassic World: Upadłe królestwo). Drugi sezon jest już zapowiedziany (kolejne są prawdopodobne). W kwietniu zeszłego roku media poinformowały, że koszt produkcji całego pierwszego sezonu to 465 milionów dolarów.

pierścienie władzy 1

 

pierścienie władzy 2

pierścienie władzy 3

pierścienie władzy 4

pierścienie władzy 5

pierścienie władzy 6

pierścienie władzy 7

pierścienie władzy 8

pierścienie władzy 9

pierścienie władzy 10

pierścienie władzy 11

pierścienie władzy 12

Showrunnerzy produkcji zapowiadają, że serial opowie o ważnych historiach z Drugiej Ery – wykuciu Pierścieni, dojściu Saurona do władzy, Ostatnim Sojuszu elfów i ludzi oraz historii Númenor. “Zanim powstał Jedyny Pierścień, było ich wiele… jesteśmy podekscytowani, że opowiemy ich epicką historię”. Według oficjalnego opisu, w serialu zobaczymy znane już oraz nowe postaci, które skonfrontują się ze złem powstającym w Śródziemiu i pozostawią po sobie dziedzictwo.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy zadebiutuje 2 września 2022, a kolejne odcinki będą się pojawiać co tydzień. W obsadzie znajdą się Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova oraz Ema Horvath.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA