search
REKLAMA
News

Apple pokazało pierwsze fragmenty drugiego sezonu SEVERANCE, cenionego serialu science fiction

Na drugi sezon “Severance” czekamy już dwa lata.

Łukasz Budnik

11 czerwca 2024

REKLAMA

Apple pokazało zapowiedź nadchodzących produkcji na swojej platformie, a wśród nich znalazło się Severance (Rozdzielenie), ceniony serial science fiction, którego pierwszy sezon debiutował w 2022 roku.

Produkcja opowiada o pracownikach firmy, która dosłownie rozdziela ich życie zawodowe od prywatnego – bohaterowie będąc w pracy nie pamiętają, kim są w rzeczywistości. W produkcji występują Adam Scott, Britt Lower, Zach Cherry, John Turturro, Patricia Arquette, Tramell Tillman, Christopher Walken, Jen Tullock, Michael Chernus oraz Dichen Lachman. Twórcą jest Dan Erickson. Prace nad drugim sezonem rozpoczęły się już 2022 roku, jednak różnice kreatywne, a potem strajki opóźniły premierę.

W zapowiedzi pojawiły się także fragmenty takich filmów i seriali, jak Silos, Fly Me to the Moon z Channingiem Tatumem i Scarlett Johansson, The Instigators z Mattem Damonem i Caseyem Affleckiem oraz Wolfs z George’em Clooneyem i Bradem Pittem.

Poniżej fragmenty Severance oraz cała zapowiedź:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA