search
REKLAMA
News

ANSEL ELGORT oskarżony o napaść seksualną. Gwiazda BABY DRIVERA odpowiedziała na zarzuty

Łukasz Budnik

21 czerwca 2020

REKLAMA

Przedwczoraj na Twitterze pojawiły się oskarżenia kierowane w stronę Ansela Elgorta, gwiazdy takich filmów jak Baby Driver oraz Gwiazd naszych wina. Autorka wpisów, identyfikująca się jako Gabby, twierdziła że aktor w 2014 wykorzystał ją seksualnie. Miała wówczas 17 lat. 

Gabby opowiedziała, że była wtedy fanką Elgorta i napisała do niego wiadomość prywatną, nie licząc nawet, że aktor ją zobaczy. Ostatecznie doszło do spotkania i intymnego zbliżenia. 20-letni Elgort wiedział, że Gabby nigdy wcześniej nie uprawiała seksu i nie reagował, gdy dziewczyna płakała i czuła ból. W dalszej części oświadczenia czytamy, że Elgort żądał nagich zdjęć Gabby i chciał uprawiać seks także z jej koleżanką. Cała sytuacja sprawiła, że w kolejnych latach Gabby miała napady paniki i chodziła na terapię. Dziewczyna załączyła fragmenty rozmów z aktorem oraz ich wspólne zdjęcie, jednak jej tweety – podobnie, jak całe konto – zostały od tamtego czasu usunięte.

Elgort, w wiadomości udostępnionej na Instagramie, zaprzeczył oskarżeniom. Aktor napisał, że zaniepokoiły go krążące na jego temat wieści i że nie może powiedzieć, że rozumie uczucia Gabby, ale jej relacja nie pokrywa się z tym, co naprawdę się wydarzyło. Według Elgorta, on i Gabby byli w krótkim, legalnym związku – za obopólną zgodą. Aktor przyznaje, że źle postąpił przy rozstaniu, ponieważ po prostu zniknął i przestał odpisywać. Elgort zauważył, że te przeprosiny nie rekompensują jego zachowania i dodał, że wstydzi się tego, w jaki sposób to rozegrał. Wpis aktora nie spotkał się z pozytywnym odbiorem komentujących, którzy w większości twierdzą, że to nieszczere słowa, ignorujące istotę problemu.

Poniżej przeczytacie pełne oświadczenie aktora:

https://www.instagram.com/p/CBrc56ABpWn/

Elgort w tym roku ma pojawić się w serialu Tokyo Vice oraz filmie West Side Story w reżyserii Stevena Spielberga. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA