search
REKLAMA
News

Tajemnicze zapowiedzi dotyczące SOKU Z ŻUKA, GOONIES i SHERLOCKA HOLMESA. Co planuje studio Warner Bros.?

Łukasz Budnik

20 czerwca 2020

REKLAMA

Sok z żuka Tima Burtona oraz Goonies Richarda Donnera to prawdziwe klasyki lat 80. Studio Warner Bros. kilka dni temu zapowiedziało, że widzów czeka niespodzianka związana z tymi filmami, podobnie jak z Sherlockiem Holmesem Guya Ritchiego. 

Warner udostępnił na oficjalnym instagramowym profilu trzy posty, w każdym odnosząc się do danego filmu i dodając “do zobaczenia we wrześniu”. Po takim ogłoszeniu myśli z automatu mogą powędrować w kierunku kontynuacji tych produkcji, jednak trudno się spodziewać, by miały one trafić do kin w jednym miesiącu, szczególnie teraz. O co może zatem chodzić?

https://www.instagram.com/p/CBi6QLgg7rz/

https://www.instagram.com/p/CBizZfIFY-8/

https://www.instagram.com/p/CBiuTJQFEoa/

Portal Slashfilm teoretyzuje, że we wrześniu zadebiutują nowe, kolekcjonerskie wydania 4K wszystkich trzech filmów. Dwa z nich – Goonies Soku z żuka – zostały zapowiedziane już wcześniej, zatem być może kwestią czasu jest ogłoszenie dotyczące także Sherlocka Holmes.

Macie inną teorię na ten temat?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA