search
REKLAMA
News

ALFRED MOLINA powtórzy rolę DOKTORA OCTOPUSA w trzecim SPIDER-MANIE z MCU!

Łukasz Budnik

8 grudnia 2020

REKLAMA

Kolejne ciekawe wieści dotyczące trzeciej odsłony Spider-Mana z kinowego uniwersum Marvela. Po tym, jak w październiku poinformowano że Jamie Foxx powtórzy rolę z Niesamowitego Spider-Mana 2 i znów zagra Electro, dziś za pośrednictwem “The Hollywood Reporter” dowiedzieliśmy się, że w nowym filmie powróci także Alfred Molina jako Doktor Octopus! Potwierdziło to plotki sprzed kilkunastu dni.

Aktor zagrał kultowego przeciwnika Spider-Mana w uwielbianym Spider-Manie 2 z 2004 roku. Oznacza to, że nowy Spider-Man nawiąże do wszystkich dotychczasowych inkarnacji superbohatera na dużym ekranie. To kolejna sugestia, że włodarze MCU planują stworzyć multiwersum i pokazać wspólne przygody dotychczasowych wersji Spider-Mana, granych przez Tobeya Maguire’a, Andrew Garfielda i Toma Hollanda.

Już wcześniej w MCU pojawiła się postać z poprzednich filmowych wersji przygód Spider-Mana – w scenie po napisach w Daleko od domu swoją rolę J. Jonaha Jamesona powtórzył J.K. Simmons, który grał tę postać w trylogii Sama Raimiego w latach 2002-2007 i wskazywany jest przez fanów jako jej perfekcyjny odtwórca. Z kolei w produkowanym przez Sony Morbiusie ujrzymy Sępa w wykonaniu Michaela Keatona, który grał już tę w rolę w Spider-Man: Homecoming.

Poza Foxxem, Moliną i Hollandem, w Spider-Manie 3 (wciąż nie znamy oficjalnego tytułu) powrócić mają Zendaya, Marisa Tomei, Jacob Batalon i Tony Revolori.

Marvel i Sony nie skomentowały jeszcze najnowszych doniesień.

Spider-Man 3 ma trafić do kin 17 grudnia 2021 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA