search
REKLAMA
News

WONDER WOMAN w nowym, oficjalnym zwiastunie + nowe plakaty

Dawid Myśliwiec

4 listopada 2016

REKLAMA

Może i DC dotychczas przegrywa z Marvelem walkę o dominację w kinach, może i plany filmowe wydawnictwa założonego w 1934 roku jako National Allied Publications nie są tak imponujące, jak te, które regularnie prezentuje należący do Disneya gigant. Cóż jednak z tego, skoro DC Extended Universe ma Wonder Woman i Gal Gadot? Solowy film wszechmocnej Amazonki wejdzie do kin w czerwcu 2017 roku, a nowy zwiastun i świetne plakaty sugerują, że możemy mieć do czynienia z najlepszą do tej pory produkcją ze stajni DC.

Opublikowany 3 listopada oficjalny trailer nie różni się znacząco od pierwszego zwiastuna, który debiutował kilka miesięcy temu podczas Comic-Con w San Diego, jednak zawiera kilka nowych scen, które nie pozostawiają wątpliwości – Diana, niczym Tarzan przywrócony na łono cywilizacji zachodniej, opuści rządzącą się prawami Amazonek wyspę, by bronić świata przed zagładą. Wojownicza księżniczka zrobi to głównie za sprawą pilota Steve’a Trevora (Chris Pine), który obdarzy Dianę uczuciem. Bohaterka pomoże ukochanemu w zakończeniu “wojny kończącej wszelkie wojny”.

W obu dotychczasowych zwiastunach film Patty Jenkins, reżyserki mającej na koncie tylko jeden tytuł kinowy (Monster z oscarową rolą Charlize Theron), wygląda na świetnie przygotowane widowisko, w którym nie brakuje scen batalistycznych i sekwencji walki (te wypadają szczególnie efektownie!). W Wonder Woman sporo czasu poświęcone będzie jednak także początkom Diany w nowym świecie oraz jej motywacjom, zarówno idealistycznym, jak i uczuciowym. Gal Gadot i Chris Pine wydają się dobrze dobraną parą, natomiast pojawiająca się na trwające milisekundy ujęcia Elena Anaya prawdopodobnie będzie główną antagonistką w filmie Jenkins. Z pewnością więcej szczegółów na temat fabuły poznamy w najbliższych miesiącach, a póki co pozostaje nam podziwiać bardzo udane zwiastuny i rewelacyjne plakaty, na których Gadot ostatecznie rozwiewa wątpliwości co do tego, czy aby na pewno jest odpowiednią osobą do roli Wonder Woman.

Dawid Myśliwiec

Dawid Myśliwiec

Zawsze w trybie "oglądam", "zaraz będę oglądał" lub "właśnie obejrzałem". Gdy już położę córkę spać, zasiadam przed ekranem i znikam - czasem zatracam się w jakimś amerykańskim czarnym kryminale, a czasem po prostu pochłaniam najnowszy film Netfliksa. Od 12 lat z różną intensywnością prowadzę bloga MyśliwiecOgląda.pl.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA