search
REKLAMA
Głosowanie

Zagłosuj na najbardziej wyczekiwane filmy i seriale uniwersum MARVELA!

Łukasz Budnik

20 grudnia 2020

REKLAMA

W zeszłym tygodniu odbyła się konferencja Disneya dla inwestorów, na której ogłoszono nowe produkcje, w tym ze świata Marvela oraz Gwiezdnych wojen (w przygotowaniu jest po 10 seriali, więcej o tych drugich tutaj). Kevin Feige, prezes Marvel Studios, zdradził kilka ciekawych informacji na temat nadchodzących produkcji.

Dowiedzieliśmy się między innymi, że w przygotowaniu są takie seriale jak Secret Invasion, Armor Wars Ironheart, a filmowa Fantastyczna Czwórka zostanie wyreżyserowana przez Jona Wattsa. W połączeniu z poprzednimi informacjami na temat tak zwanej Czwartej Fazy, utworzyła się niemała kolejka widowisk, które zobaczymy w kolejnych latach w formie filmów i seriali.

Na które z powyższych projektów czekacie najbardziej? Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej ankiecie, w której możecie zagłosować na dwa tytuły. Poniżej znajdziecie listę zapowiedzianych produkcji. Głosujemy zarówno na filmy, jak i na seriale (te zostały odpowiednio oznaczone)! 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA