search
REKLAMA
News

SPIDER-MANI Maguire’a, Garfielda i Hollanda umierają w brutalnej przeróbce scen z filmów. Zobaczcie wideo

W jaki sposób mógłby zginąć Spider-Man?

Łukasz Budnik

9 maja 2022

spider man 2 tobey
REKLAMA

Corridor Crew to popularny kanał na YouTubie, którego autorzy specjalizują się w efektach specjalnych. W swoich dziełach modyfikują między innymi popularne produkcje filmowe. W zeszłym tygodniu publikowaliśmy u nas przeróbkę zwiastuna Batmana Matta Reevesa, w której głównym bohaterem był Adam West. Corridor Crew ma na swoim koncie także modyfikację filmów ze Spider-Manem, gdzie niektóre ze scen pokazuje w wersji dla dorosłych. Zadebiutowała ona już kilka miesięcy temu, ale teraz na nowo zyskała popularność.

“Ofiarą” autorów padł każdy z dotychczasowych kinowych Spider-Manów. Tobey Maguire w wyjątkowo brutalny sposób ginie przy okazji sceny w pociągu ze Spider-Mana 2, Andrew Garfield odchodzi wraz z Gwen Stacy, a Tom Holland zalicza szczególnie nieudany skok podczas akcji ratunkowej w Waszyngtonie. Wycinek z kompilacją brutalnych scen, jak również pełną wersję uwzględniającą proces tworzenia efektów specjalnych (i z dodanym Mobiusem granym w Lokim przez Owena Wilsona), zobaczycie poniżej:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA