search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak wyglądało czytanie scenariusza finału serialu TEORIA WIELKIEGO PODRYWU? Emocjonalna reakcja aktorów

Łukasz Budnik

25 marca 2021

REKLAMA

Teoria wielkiego podrywu to jeden z najpopularniejszych sitcomów XXI wieku. Produkcja doczekała się dwunastu sezonów oraz spin-offu pt. Young Sheldon i zyskała wielkie grono fanów. 

W niedawnym wywiadzie z portalem “Variety” Kaley Cuoco (Penny) opowiedziała o dniu, w którym dowiedziała się, że serial zostaje zakończony – decyzja ta była spowodowana odejściem Jima Parsonsa, który wcielał się w lubianą postać Sheldona. Gdy podczas realizacji dwunastego sezonu serialu, jego współtwórca, Chuck Lorre, zaprosił aktorów do swojego biura, Cuoco była przekonana, że rozmowa ma tyczyć się sezonu trzynastego, na który liczyła wraz z Johnnym Galeckim (Leonard). Stało się jednak inaczej.

Choć nie przyszło jej to łatwo, z czasem Cuoco zaakceptowała, że jej praca przy Teorii wielkiego podrywu dobiega końca. Na poniższym nagraniu możemy jednak zobaczyć, jak emocjonalne było dla niej i pozostałych wspólne czytanie scenariusza ostatniego odcinka, a konkretnie ostatniej sceny z przemową Sheldona:

Czy finał Teorii wielkiego podrywu okazał się dla was satysfakcjonujący?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA