search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak wyglądałby SPIDER-MAN jako bohater filmu Pixara? Fanowskie grafiki

Łukasz Budnik

2 lutego 2021

spider man pixar 5
REKLAMA

Trwa realizacja trzeciej odsłony Spider-Mana z kinowego uniwersum Marvela. W tytułową rolę po raz kolejny wcieli się Tom Holland. Szczegóły dotyczące fabuły są jeszcze nieznane, jednak fani od miesięcy spekulują, że w filmie zobaczymy multiwersum.

Ruch ten sugeruje to chociażby ponowne obsadzenie Jamiego Foxxa i Alfreda Moliny w rolach Electro i Doktora Octopusa – złoczyńców, w których wcielali się w poprzednich wersjach przygód słynnego superbohatera. Mówiło się też o tym, że powróci Charlie Cox jako Daredevil, a także – co chyba najważniejsze – Tobey Maguire i Andrew Garfield jako inne inkarnacje Spider-Mana. Wczoraj dyskusję podgrzał Tom Holland, który umieścił na Instagramie nowe zdjęcie i stwierdził, żeby widzowie zapięli pasy w oczekiwaniu na film.

Tymczasem w sieci pojawiły się bardzo ciekawe grafiki pokazujące, jak Spider-Man mógłby prezentować się jako bohater filmu Pixara, z charakterystycznymi rysami twarzy i zachowaniem stylu wizualnego studia. Wybrane prace autorstwa Julena Urrutii zobaczycie poniżej, a TUTAJ znajdziecie więcej szkiców i modeli. Jak podoba wam się taki styl?

Przypomnijmy, że superbohater Marvela doczekał się już filmu animowanego – Spider-Man Uniwersum, nagrodzonego Oscarem.

Spider-Man 3 z kinowego uniwersum Marvela ma trafić do kin 17 grudnia 2021 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA