search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak wyglądałby SEBASTIAN STAN jako Luke Skywalker w THE MANDALORIAN? Gwiazda Marvela na fanowskiej grafice

Łukasz Budnik

30 listopada 2020

REKLAMA

W zeszłym tygodniu zadebiutował piąty odcinek drugiego sezonu The Mandalorian, zatytułowany The Jedi. Tytułowy bohater poznaje w nim ulubienicę fanów Star Wars, znaną już z seriali animowanych (Wojny klonówRebelianci) – Ahsokę Tano. To pierwsze pojawienie się tej bohaterki w produkcji aktorskiej.

Ahsoka przedstawia kilka informacji na temat Baby Yody – zdradza jego prawdziwe imię i opowiada, że przetrwał zagładę Jedi pokazaną w Zemście Sithów. Na końcu odcinka kieruje Mandalorianina do dawnej świątyni Jedi, gdzie jego obecność wyczuje być może ktoś inny podatny na Moc. Jedna z teorii fanów mówi o tym, że będzie to sam Luke Skywalker. Wydarzenia z The Mandalorian rozgrywają się kilka lat po Powrocie Jedi, Luke zatem wciąż byłby stosunkowo młody – miłośnicy Star Wars już od dłuższego czasu twierdzą, że idealnym kandydatem – także wizualnie – do zastąpienia Marka Hamilla byłby Sebastian Stan, znany m.in. z roli Bucky’ego w kinowym uniwersum Marvela. Popularny grafik BossLogic przygotował stosowną grafikę:

Stan już kiedyś wspominał, że chętnie wcieliłby się w tę ikoniczną postać, a sam Hamill także entuzjastycznie wyrażał się o tym pomyśle (dodając nawet, że przy jakiejś okazji mógłby zagrać ojca Stana).

Co sądzicie o takim castingu? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA