search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak mógłby wyglądać TOBEY MAGUIRE w trzecim SPIDER-MANIE z MCU? Fanowska grafika

Łukasz Budnik

14 grudnia 2020

REKLAMA

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że do obsady trzeciej odsłony Spider-Mana z kinowego uniwersum Marvela dołączył Alfred Molina jako Doktor Octopus. Aktor powtórzy rolę, którą zagrał w Spider-Manie 2 z 2004 roku. Ponadto, według raportu z portalu Collider w filmie mamy zobaczyć innych członków obsady starszych filmów o Spider-Manie, w tym odtwórców tytułowych ról. Według doniesień Andrew Garfield podpisał już kontrakt i na pewno pojawi się w filmie, podobnie jak Kirsten Dunst, która wcielała się w Mary Jane Watson w trylogii Sama Raimiego. Rozmowy mają prowadzić z kolei Tobey Maguire i Emma Stone (Gwen Stacy z serii Niesamowity Spider-Man). Mówiło się też o możliwości udziału Charliego Coxa w roli Daredevila. Powrót tych wszystkich postaci z pewnością oznaczałby, że w filmie zobaczymy multiwersum. 

Spośród wszystkich wymienionych nazwisk, ewentualny powrót Tobeya Maguire’a wzbudza chyba największe emocje; aktor przez wielu fanów postaci Spider-Mana uznawany jest za jej najlepszego odtwórcę. Na instagramowym profilu spdrmnkyxxiii pojawiła się fanowska grafika, której autor wizualizuje, jak mógłby wyglądać Spider-Man Maguire’a w kolejnym filmie. Grafik wyraźnie pokazuje upływ czasu – Maguire ma inny strój, brodę i twarz pooraną bliznami.

Poza potwierdzonymi Foxxem, Moliną i Hollandem, w Spider-Manie 3 (wciąż nie znamy oficjalnego tytułu) powrócić mają Zendaya, Marisa Tomei, Jacob Batalon i Tony Revolori.

Przypominamy, że Marvel i Sony nie skomentowały jeszcze najnowszych doniesień na temat, Garfielda, Maguire i Coxa, zatem należy traktować je jako plotki. Być może wkrótce będziemy w stanie potwierdzić je oficjalnie.

Spider-Man 3 ma trafić do kin 17 grudnia 2021 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA