search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak mógł wyglądać VENOM w swoim filmie? Wczesna grafika koncepcyjna

Łukasz Budnik

20 sierpnia 2020

REKLAMA

Venom w reżyserii Rubena Fleischera nie spotkał się z dobrymi opiniami ze strony krytyków, ale wzbudził sympatię widzów i stał się sukcesem finansowym, zarabiając 856 milionów dolarów na całym świecie. Aktualnie trwa realizacja sequela, gdzie tytułowy bohater zmierzy się z Cletusem Kasadym, brutalnym seryjnym mordercą, doskonale znanym przez fanów komiksu jako Carnage. W Kasady’ego wciela się Woody Harrelson, który pojawił się już w scenie po napisach z części pierwszej, gdy grany przez Toma Hardy’ego Eddie Brock odwiedził go w więzieniu. 

Tymczasem do sieci trafiła ilustracja pokazująca, jak mógł wyglądać Venom na dużym ekranie. Projekt jest zbliżony do tego, jak ostatecznie prezentuje się on na ekranie, widać jednak różnice, między innymi w obrębie oczu. Autorem jest David Masson.

Czekacie na drugiego Venoma? Jak podobała wam się pierwsza część?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA