search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Co mówiłby GROGU z THE MANDALORIAN, gdyby wypowiadał słowa? Zabawny filmik ze słynnym BABY YODĄ

Łukasz Budnik

7 grudnia 2020

REKLAMA

O ostatnim odcinku The Mandalorian mówi się głównie w kontekście powrotu Boby Fetta i intensywnej akcji na planecie Tython, gdzie tytułowy bohater zmierzył się z siłami Moffa Gideona i, niestety, w efekcie utracił Grogu, który został porwany przez przedstawicieli dawnego Imperium. Fani nie zapominają jednak o scenie otwierającej odcinek, w której Mandalorianin ćwiczy ze słynnym Baby Yodą używanie Mocy.

Ten uroczy fragment znakomicie podkreśla więź, jaką nawiązał Din Djarin z Grogu – Mandalorianin i stworek są właściwie jak ojciec i syn, co chętnie eksplorują miłośnicy serialu. Po premierze odcinka na Twitterze pojawił się zabawny filmik, gdzie do dźwięków wydawanych przez Grogu dopisano w napisach kwestie, które mógłby mówić w danym momencie, tym samym tworząc coś na wzór rozmowy ojca z synem. Zobaczycie go poniżej:

W kolejnych odcinkach Din, wraz z Bobą Fettem, będzie zapewne ścigać Moffa Gideona, który aktualnie trzyma Grogu w niewoli, aby wykorzystać do własnych celów umiejętności malca związane z Mocą. Okaże się, czy Mandalorianin jeszcze w tym sezonie zdoła odbić Baby Yodę i zapewnić mu bezpieczeństwo. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA