search
REKLAMA
News

Zwiastun TO MUSI BYĆ MIŁOŚĆ. W obsadzie między innymi Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska

“To musi być miłość” zadebiutuje 5 listopada.

Łukasz Budnik

11 października 2021

REKLAMA

Już wkrótce na ekrany trafi kolejna polska komedia romantyczna, której akcja osadzona została w okresie świątecznym – To musi być miłość. W sieci pojawił się zwiastun tej produkcji.

W opisie dystrybutora czytamy:

„To musi być miłość” jest przede wszystkim pełną humoru i wzruszeń komedią romantyczną, ale także uniwersalną opowieścią o sile więzów rodzinnych i niesamowitej mocy prawdziwej przyjaźni. (…) Akcja filmu rozgrywa się w magicznym czasie między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Miłosne zawirowania sprowadzają trzy siostry do nastrojowego Sopotu, gdzie w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować, co dalej z ich życiem romantycznym. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie, w stylu Bridget Jones, muszą szybko ustalić plan działania, bo ich faceci właśnie przyjechali do miasta błagać o drugą szansę. Jednak, aby odzyskać zaufanie sióstr, będą musieli odpokutować swoje grzeszki i ponownie zdobyć ich serca. Czy im się to uda?

Premiera filmu została zaplanowana na 5 listopada. W obsadzie znaleźli się m. in. Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Anna Smołowik, Ina Sobala, Rafał Królikowski, Mateusz Rusin, Małgorzata Zajączkowska i Jan Englert. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA