search
REKLAMA
News

Zwiastun filmu BEZ LITOŚCI 3. OSTATNI ROZDZIAŁ. Washington i Fanning znów razem na ekranie

Trzecia część “Bez litości” zadebiutuje we wrześniu.

Łukasz Budnik

26 kwietnia 2023

REKLAMA

Do sieci trafił zwiastun trzeciej części serii Bez litości, w której główną rolę gra Denzel Washington. Aktor tym razem spotka się na ekranie m,in. z Dakotą Fanning, z którą niemal 20 lat zagrał razem w Człowieku w ogniu Tony’ego Scotta. 

Bez litości to seria oparta na serialu z lat 80. Washington wciela się w byłego żołnierza, który sfingował swoją śmierć – ostatecznie jest jednak zmuszony zmierzyć się z przeszłością i zawalczyć o sprawiedliwość. W trzeciej części serii grany przez Washingtona McCall zmierzy się z mafią na południu Włoch.

Film – podobnie jak poprzednie odsłony – wyreżyserował Antoine Fuqua, a scenariusz napisał Richard Wenk, który ma na koncie m.in. Siedmiu wspaniałych. W filmie występują także Andrea Dodero, Sonia Ben Ammar oraz Remo Girone.

Zwiastun zobaczycie poniżej:

Seria Bez litości wystartowała w 2014 roku. Produkcja z Washingtonem zebrała mieszane recenzje, ale zarobiła 192 miliony dolarów przy budżecie 55 milionów. “Trójka” zadebiutuje 1 września.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA