search
REKLAMA
News

Zobaczcie fragment filmu MAŁA SYRENKA. Halle Bailey śpiewa słynne “Part of Your World”

“Mała Syrenka” zadebiutuje 26 maja.

Łukasz Budnik

8 maja 2023

REKLAMA

Za kilka tygodni doczekamy się premiery remake’u Małej Syrenki Disneya, gdzie rolę tytułową zagrała Halle Bailey. Film wyreżyserował Rob Marshall. Do sieci trafił nowy klip z produkcji, w którym możemy zobaczyć, jak Bailey śpiewa słynną piosenkę Part of Your World.

Sprawdźcie sami:

 

Kilka tygodni temu kompozytor i autor piosenek Alan Menken zdradził, że słowa w dwóch innych piosenkach zostały zaktualizowane, aby dostosować je do współczesności i uwzględnić m.in. obopólną zgodę na zbliżenie.

Zostały dokonane pewne zmiany w piosence “Kiss the Girl”, aby usunąć sugestię, że książę Eryk mógłby w jakikolwiek sposób narzucić się Ariel. Ludzie stali się wrażliwi na tym punkcie. Zmodyfikowaliśmy też nieco “Poor Unfortunate Souls”, skupiając się na linijkach, które mogłyby sprawić, że młode dziewczynki poczują, że nie powinny odzywać się niepytane. Choć to oczywiste, że Urszula manipuluje Ariel, by ta oddała jej głos.

Bailey już wcześniej zapowiadała, że nowa wersja Małej Syrenki jest uwspółcześniona.

Pierwotnie ta bohaterka poświęcała wszystko dla mężczyzny. To nie oddaje myślenia współczesnych kobiet. Teraz Ariel próbuje odnaleźć wolność, bo ma obsesję na punkcie świata. Książę Eryk to tylko wisienka na torcie. Nie chodzi tylko o niego.

Poza Bailey, w filmie zobaczymy lub usłyszymy takie gwiazdy, jak Jonah Hauer-King (książę Eryk), Javier Bardem (Tryton), Melissa McCarthy (Urszula), Jacob Tremblay (Florek), Awkwafina (Blagier) oraz Daveed Diggs (Sebastian). Zwiastun zobaczycie poniżej:

Data premiery filmu wyznaczona została na 26 maja 2023 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA