search
REKLAMA
News

Wypadek na planie GLADIATORA 2. Kilka osób z obrażeniami

Zdjęcia do kontynuacji “Gladiatora” trwają w Maroku.

Łukasz Budnik

10 czerwca 2023

REKLAMA

Variety” poinformowało, że podczas zdjęć do kontynuacji Gladiatora w Maroku, doszło do wypadku, w którym poszkodowanych zostało kilkoro członków ekipy filmowej. Poznajcie szczegóły.

Rzecznik Paramount Pictures powiedział:

Podczas kręcenia zaplanowanej sekwencji kaskaderskiej, doszło do wypadku, w którym kilkoro członków ekipy doświadczyło niezagrażających życiu obrażeń. Zespoły odpowiedzialne za bezpieczeństwo i medyczne były na miejscu i mogły szybko zadziałać. Poszkodowani są w stanie stabilnym i otrzymują leczenie.

Pomocy potrzebowało sześć osób, a cztery są w szpitalu. Obrażenia związane były z poparzeniami. Wypadek miał miejsce pod koniec dnia zdjęciowego, a członkowie obsady nie zostali zranieni. W filmie Paul Mescal, Pedro Pascal, Denzel Washington oraz Connie Nielsen. Ridley Scott reżyseruje film, a scenariusz napisał David Scarpa.

Rzecznik Paramount dodał, że zdrowie ekipy i obsady to priorytet i że podjęte zostaną środki, aby produkcja mogła zostać wznowiona. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA