search
REKLAMA
News

“Wonder Woman 3” z GAL GADOT jednak powstanie? Tak twierdzi aktorka w nowym wywiadzie

Czy zobaczymy jeszcze Gadot jako Wonder Woman w solowym filmie?

Łukasz Budnik

2 sierpnia 2023

REKLAMA

Wkrótce premiera kolejnej dużej produkcji z katalogu Netflixa – filmu akcji pt. Misja Stone z Gal Gadot w roli głównej. Jeszcze niedawno zdawało się, że aktorki nie zobaczymy już w roli Wonder Woman, jednak Gadot w nowym wywiadzie promującym film Netflixa zasugerowała coś innego. 

Aktorka pierwotnie miała powtórzyć tytułową rolę w Wonder Woman 3 Patty Jenkins, jednak zdawało się, że film został anulowany po tym, jak James Gunn i Peter Safran przejęli pieczę nad filmami DC Studios. Gadot w nowym wywiadzie powiedziała jednak:

Uwielbiam grać Wonder Woman, jest bliska mojemu sercu. Z tego, co słyszałam od Jamesa i Petera, wspólnie będziemy pracować nad “Wonder Woman 3”.

Na ten moment informacja od Gadot nie została potwierdzona lub zdementowana przez Jamesa Gunna, choć niewykluczone, że tak się stanie – twórca często odnosi się do plotek dotyczących filmów DC. Ostatni raz widzieliśmy Wonder Woman w cameo we Flashu.

W opisie Misji Stone czytamy:

Gal Gadot wciela się w rolę agentki specjalnej Rachel Stone, która jako jedyna może zapobiec utracie przez potężną tajną organizację jej niezwykle cennego, ale też niebezpiecznego zasobu o kryptonimie „Serce”.

Oprócz Gadot, w filmie zagrali m.in. Jamie Dornan, Alia Bhatt, Sophie Okonedo i Matthias Schweighöfer. Produkcja zapowiadana jest jako żeński odpowiednik takich serii, jak Mission: Impossible czy cykl o Jamesie Bondzie.

Film wyreżyserował Tom Harper na podstawie scenariusza Grega Rucki oraz Allison Schroeder. Premierę zaplanowano na 11 sierpnia tego roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA