search
REKLAMA
News

Twórcy serialu GRA O TRON znów pod ostrzałem widzów. Lawina komentarzy pod postem na Twitterze

Łukasz Budnik

16 kwietnia 2021

REKLAMA

W zeszłym tygodniu z okazji 10. rocznicy premiery serialu Gra o tron HBO ogłosiło kwiecień miesiącem celebracji pod nazwą “The Iron Anniversary“.

Świętowanie obejmuje udostępnianie nowych treści, wśród których są między innymi niepublikowane dotąd zakulisowe zdjęcia, klipy i zwiastuny, wywiady z obsadą i nie tylko. Na oficjalnym profilu serialu na Twitterze pojawił się z kolei wpis ze słynnym hasłem “Winter is coming”. To wystarczyło, by sprowokować rozczarowanych zakończeniem widzów – pod postem pojawiła się lawina komentarzy.  

Fani (lub byli fani) seriali piszą o tym, że twórcy powinni naprawić zakończenie, między innymi nie robiąc z Daenerys masowej morderczyni, pamiętając o pochodzeniu Jona lub zmieniając sposób, w jaki zginęła Cersei. Pojawiają się też słowa, że Varys i Littelfinger powinni “zatrzymać swoje mózgi”, zima nie powinna zakończyć się w 15 minut, a Tyrionowi należała się jazda na smoku. Co ciekawe, jako argument przemawiający za nakręceniem ósmego sezonu od nowa używa się sytuacji z Ligą Sprawiedliwości Zacka Snydera, na dokończenie której wyłożono 70 milionów dolarów. Niektórzy widzowie mają nadzieję, że post oznacza, że prośby o remake 8. sezonu zostały wysłuchane. Poniżej znajdziecie wybrane tweety:

Przypomnijmy, że w czasie pierwotnej emisji finałowego sezonu w sieci pojawiła się petycja o to, aby HBO nakręciło go od nowa, tym razem z “kompetentnymi scenarzystami” i nową fabułą. Sprawa była na tyle głośna, że dotarła nawet do aktorów z serialu (którzy publicznie bronili finałowego sezonu). Jak widać po komentarzach, fani wciąż marzą o tym, by Gra o tron dostała godne zakończenie. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA