search
REKLAMA
News

Trwa rekrutacja na rok akademicki 2020/2021 w AMA FILM ACADEMY!

Łukasz Budnik

3 września 2020

ama 1
REKLAMA

AMA Film Academy to prekursor kształcenia w nowych zawodach filmowych. Już kilka lat temu pojawiły się tam kierunki takie jakie operatorsko-oświetleniowy, montaż/color grading i specjalizacja VFC. Do tej pory szkołę ukończyło około tysiąc absolwentów, którzy dziś pracują między innymi jako koloryści, asystenci kamery lub specjaliści VFX. Aktualnie trwa rekrutacja na rok akademicki 2020/2021 w szkołach AMA Film Academy w Krakowie i Warszawie.

Na chętnych czekają dwuletnie, roczne i podyplomowe kierunki, semestralne kursy i pojedyncze warsztaty, a oferta obejmuje podstawowe dziedziny branży audiowizualnej, w tym reżyserię, scenariopisarstwo, sztukę operatorską, grę aktorską, postprodukcję obrazu i realizację dźwięku – wszystko po to, by absolwenci szybko znaleźli zatrudnienie na planie filmowym.Warto wspomnieć, że szkoła prowadzi system rekrutacji oparty na ocenie predyspozycji, zakresu wiedzy i poziomu zaawansowania umiejętności filmowych kandydata. Wśród wymagań są między innymi podstawowa znajomość współczesnej historii filmu, obycie z zagadnieniami kultury i sztuki oraz umiejętność analizy materiałów audiowizualnych.

Rekrutacja trwa do 30 września tego roku, a liczba miejsc jest ograniczona. Całość rekrutacji, włącznie z rozmową egzaminacyjną, odbywa się online – zapisy przyjmowane są W TYM MIEJSCU. Zapraszamy!

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA