search
REKLAMA
News

Tom Holland pokazał nowe zdjęcie z planu SPIDER-MANA. “Jeden z najlepszych dni w karierze”

Łukasz Budnik

1 lutego 2021

REKLAMA

Trwa realizacja trzeciej odsłony Spider-Mana z kinowego uniwersum Marvela. W tytułową rolę po raz kolejny wcieli się Tom Holland. Szczegóły dotyczące fabuły są jeszcze nieznane, jednak fani od miesięcy spekulują, że w filmie zobaczymy multiwersum. Sugeruje to chociażby ponowne obsadzenie Jamiego Foxxa i Alfreda Moliny w rolach Electro i Doktora Octopusa – złoczyńców, w których wcielali się w poprzednich wersjach przygód słynnego superbohatera. Mówiło się też o tym, że powróci Charlie Cox jako Daredevil.

Dyskusje z pewnością podsyci nowe zdjęcie umieszczone przez Toma Hollanda na Instagramie. Aktor stoi na nim w kostiumie Spider-Mana i pozuje wraz ze swoim bratem. W podpisie czytamy:

Dziś z pewnością miałem jeden z najlepszych dni w karierze. Ci, którzy ze mną byli, wiedzą, o czym mówię. Jeśli nie byliście – zapnijcie pasy!

W komentarzach natychmiast zaczęły pojawiać się przypuszczenia, że Holland przez “najlepszy dzień” ma na myśli kręcenie wspólnych scen z poprzednimi odtwórcami ról Spider-Mana: Tobeyem Maguire’em oraz Andrew Garfieldem. Plotki, że oni także pojawią się w filmie, krążą po sieci tak długo, jak spekulacje o samym multiwersum. Niewykluczone oczywiście, że aktor miał na myśli coś innego, jednak w obliczu informacji o multiwersum, skojarzenia nasuwają się same. Zdjęcie zobaczycie poniżej:

 

Poza potwierdzonymi Foxxem, Moliną i Hollandem, w Spider-Manie 3 (wciąż nie znamy oficjalnego tytułu) powrócić mają Benedict Cumberbatch, Zendaya, Marisa Tomei, Jacob Batalon i Tony Revolori.

Przypominamy, że Marvel i Sony nie skomentowały jeszcze doniesień na temat, Garfielda, Maguire’a i Coxa, zatem należy traktować je jako plotki. Być może wkrótce będziemy w stanie potwierdzić je oficjalnie.

Spider-Man 3 ma trafić do kin 17 grudnia 2021 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA