search
REKLAMA
News

SYLVESTER STALLONE skomentował stan zdrowia Bruce’a Willisa. “To takie smutne”

Stalone i Willis przyjaźnią się prywatnie.

Łukasz Budnik

11 listopada 2022

REKLAMA

Wieść o przejściu Bruce’a Willisa na aktorską emeryturę z powodu stanu zdrowia wzbudziła w marcu tego roku wiele reakcji w Hollywood. Przypomnijmy, że o zakończeniu kariery przez Willisa poinformowała jego rodzina, przekazując jednocześnie, że aktor cierpi na afazję, zespół objawów wiążący się z zaburzeniami mowy na skutek uszkodzenia mózgu. 

Od tamtej pory Willisa możemy zobaczyć w prywatnych nagraniach udostępnianych przez jego rodzinę (na przykład tutaj). O aktora został spytany ostatnio Sylvester Stallone, który prywatnie przyjaźni się z Willisem. W rozmowie z The Hollywood Reporter aktor został spytany o to, czy wciąż utrzymują kontakt. Stallone odparł:

Bruce ma teraz naprawdę, naprawdę ciężki okres. Nie można się z nim teraz skomunikować. To mnie dobija. To takie smutne.

Stallone i Willis spotkali się razem na planie Niezniszczalnych – ten drugi gościnnie pojawił się też w kontynuacji. Przy okazji trzeciej części między aktorami wytworzyło się spięcie, gdy w 2013 roku Stallone zarzucił, że Willis chciał wynegocjować milion dolarów więcej za krótki występ (nazwał go też leniwym i chciwym). Później panowie doszli jednak do porozumienia. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA