search
REKLAMA
News

SPIDER-MAN jednak ZOSTAJE W MCU na kolejny film!

Łukasz Budnik

27 września 2019

REKLAMA

A jednak! Sony i Disney doszli do porozumienia i wspólnie stworzą kolejny film o Spider-Manie osadzony w MCU! Jak informuje “Deadline”, Sony przystało na propozycję Disneya, według której ten drugi będzie mieć teraz 25% udziałów (do tej pory zyskiwali 5% z przychodów pierwszego dnia wyświetlania danego filmu).

O sprawie entuzjastycznie wypowiedział się Kevin Feige, prezes Marvel Studios i szef MCU:

Jestem podekscytowany, że podróż Spideya w MCU będzie kontynuowana, jak zresztą wszyscy w Marvel Studios. Spider-Man to potężna ikona, której historia trafia do publiki na całym świecie i w każdym wieku. Jest też jedynym bohaterem z mocą krzyżowania filmowych uniwersów, zatem – jako że Sony kontynuuje tworzenie swojego świata – nigdy nie wiadomo, co przyniesie przyszłość.

Radość wyraziła też producentka Amy Pascal, mówiąc, że biorąc pod uwagę dramatyczny zwrot akcji ze Spider-Mana: Daleko od domu, nie może być szczęśliwsza że będzie okazja dokończyć tę historię.

Nowy film ma trafić do kin w lipcu 2021 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA