search
REKLAMA
News

Samuel L. Jackson i Emilia Clarke na zdjęciach z planu SECRET INVASION, kolejnego serialu MCU

Wciąż nie wiadomo, kogo zagra Emilia Clarke w serialu.

Łukasz Budnik

24 stycznia 2022

secret invasion
REKLAMA

Trwają prace na planie kolejnego serialu należącego do MCU. Secret Invasion ma skupić się na postaciach Nicka Fury’ego oraz Skrulli, kosmitów znanych już widzom m.in. z filmu Kapitan Marvel. Swoje role z filmów powtórzą Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Cobie Smulders jako Maria Hill oraz Ben Mendelsohn jako Talos, którego poznaliśmy we wspomnianej Kapitan Marvel. W obsadzie są też Olivia Colman, Emilia Clarke oraz Kingsley Ben-Adir, który zagra antagonistę. 

Do sieci trafiły zdjęcia i nagranie z planu serialu, na których widzimy Jacksona, Smulders i Clarke. Choć ta ostatnia dołączyła do obsady w kwietniu 2021 roku, wciąż nie wiadomo, w kogo się wcieli – fani przypuszczają, że zagra jedną z przedstawicielek Skrulli. Materiały z planu zobaczycie poniżej:

Według doniesień, serial ma bezpośrednio łączyć się z The Marvels, kontynuacją Kapitan Marvel.

Data premiery serialu nie została jeszcze ustalona, choć można spodziewać się go jeszcze w tym roku. Będzie składać się z sześciu odcinków.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA