search
REKLAMA
News

RYAN REYNOLDS założył darmowy serwis streamingowy… z jednym filmem

Łukasz Budnik

14 sierpnia 2020

REKLAMA

Ryan Reynolds jest jednym z aktorów, którzy mają do siebie ogromny dystans i często na różne sposoby zabawiają fanów. Odtwórca roli Deadpoola po raz kolejny udowodnił swoje poczucie humoru, zakładając serwis streamingowy na którym dostępny jest tylko jeden film – Niezawodny plan (2003) z udziałem samego Reynoldsa.

Żart ten jest elementem promocji Mint Mobile, serwisu telekomunikacyjnego w którym aktor ma udziały. Reynolds napisał w swoim tweecie, że każda firma technologiczna potrzebuje swojego serwisu streamingowego, dlatego też przedstawia Mint Mobile+, najbardziej opłacalny taki portal na świecie. Potem aktor dodał, że po dwóch minutach od startu on i jego ekipa uznali, że zdejmą serwis przed weekendem – jeśli to prawda, mogą to być ostatnie chwile, aby się z nim zapoznać.

Póki co sami możecie zobaczyć, jak prezentuje się stworzony dla żartu serwis streamingowy Reynoldsa. Parodiuje on inne portale, wymieniając różne kategorie, do których zawsze dopasowany jest jedynie Niezawodny plan. Są wśród “Oryginalne oryginalne”, “Jakby oryginalne” oraz “Nieoryginalne oryginalne”. Na stronę traficie klikając TUTAJ.

Samemu Reynoldsowi dobrze się powodzi – kilka dni temu został drugim najlepiej zarabiającym aktorem na świecie według listy Forbes. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA