search
REKLAMA
News

RYAN GOSLING jako KEN na nowym zdjęciu z filmu “Barbie”

Ryan Gosling gra w “Barbie” u boku Margot Robbie.

Łukasz Budnik

15 czerwca 2022

gosling ken
REKLAMA

W przygotowaniu jest film poświęcony Barbie. Tytułową rolę zagra Margot Robbie, która będzie także producentką filmu (za pośrednictwem firmy LuckyChap). W Kena wcieli się z kolei Ryan Gosling. Do sieci trafiło zdjęcie przedstawiające aktora.

Reżyserką produkcji jest Greta Gerwig, która już w 2019 roku została zatrudniona do napisania scenariusza wraz ze swoim mężem Noah Baumbachem. Twórczyni ma na koncie takie filmy, jak cenione Lady Bird oraz Małe kobietki. Oprócz Robbie i Goslinga, w obsadzie filmu są między innymi Will Ferrell, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Kate McKinnon, Simu Liu, Alexandra Shipp, America Ferrara, Michael Cera oraz Issa Rae. Mówi się też o udziale Duy Lipy i Saoirse Ronan. Na ten moment nie wiadomo, o czym dokładnie opowie fabuła produkcji, choć mówi się, że tytułowa Barbie zostanie wyrzucona z krainy Barbie za to, że nie jest wystarczająco idealna. Z doniesień wynika także, że w filmie zobaczymy kilka wersji lalki oraz Kenów.

ken gosling

 

Premiera Barbie odbędzie się 21 lipca 2023 roku. Tego samego dnia do kin ma trafić Oppenheimer Christophera Nolana.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA