Ridley Scott pomylił w wywiadzie nazwę A24. Studio zareagowało

Powstałe w 2012 roku A24 to niezależne studio filmowe, które ma na koncie wiele cenionych niskobudżetowych filmów, z czego niektóre były także sukcesem finansowym (na czele z Wszystko wszędzie naraz). Studio chciał skomplementować ostatnio Ridley Scott, doszło jednak do pewnej pomyłki, na którą A24 już zareagowało.
Podczas wywiadu z Cinemablend, Scott – promujący aktualnie Napoleona, najnowsze widowisko z Joaquinem Phoenixem i Vanessą Kirby – stwierdził:
Jeśli chodzi o filmy niskobudżetowe, jest taka bardzo dobra firma nazwana… A23.
Reżysera natychmiast poprawili dziennikarze, którzy jednogłośnie podali prawidłową nazwę. Samo A24 udostępniło u siebie fragment wywiadu, pisząc:
Przyjmiemy to, Ridley.
We’ll take it, Ridley pic.twitter.com/KjtFs7vgxp
— A24 (@A24) November 23, 2023
Napoleona od dzisiaj możecie oglądać w kinach. Później pojawi się na Apple TV+ w rozszerzonej wersji, choć na ten moment data nie została jeszcze wyznaczona.