search
REKLAMA
News

Rachel Zegler, Peter Dinklage i reszta obsady nowych IGRZYSK ŚMIERCI na plakatach promocyjnych

Nowe “Igrzyska śmierci” zadebiutują w listopadzie.

Łukasz Budnik

7 września 2023

REKLAMA

Zbliża się premiera prequela serii Igrzyska śmierci, zatytułowanego Ballada ptaków i węży. Fabuła skupi się na historii Coriolanusa Snowa, prezydenta i antagonisty w oryginalnej serii (wówczas grał go Donald Sutherland). W nowym filmie zobaczymy, jak Snow dochodzi do władzy. Akcja została osadzona 64 lata przed zdarzeniami z pierwszego filmu głównego cyklu (który na ekrany trafił w 2012 roku), 10 lat po okresie Mrocznych Dni, gdy Dystrykty zbuntowały się przeciwko Kapitolowi. 

Do sieci trafiły plakaty przedstawiające bohaterów filmu. Sprawdźcie, jak prezentować się będą aktorzy, w tym Rachel Zegler, Tom Blyth Peter Dinklage, Hunter Schafer, Josh Andrés Rivera, Jason Schwartzman oraz Viola Davis (kolejne plakaty przewijajcie za pomocą strzałek).

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Fandango (@fandango)

 Scenariusz napisał Michael Arndt na podstawie powieści Suzanne Collins. Premiera 17 listopada 2023 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA