search
REKLAMA
News

PTAKI NOCY. Nowe zdjęcia promocyjne. Poznaliśmy kategorię wiekową!

Łukasz Budnik

18 grudnia 2019

REKLAMA

Do sieci trafiły nowe zdjęcia promocyjne z filmu Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn), kolejnego widowiska ze stajni DC Comics. Premiera produkcji zaplanowana została na 7 lutego 2020 roku.

Przy okazji poznaliśmy kategorię wiekową filmu – zgodnie z przewidywaniami jest to R. W uzasadnieniu czytamy, że film przeznaczony jest dla osób dorosłych ze względu na sceny silnej przemocy, wulgarny język oraz seks i narkotyki.

W filmie Harley Quinn połączy siły z kilkoma innymi bohaterkami (Black Canary, Huntress, Renee Montoya) by uratować Cassandrę Cain przez kryminalistą o pseudonimie Black Mask – wcieli się w niego Ewan McGregor. Akcja będzie się działa cztery lata po Legionie samobójców, gdy Batman nie będzie już chronił Gotham. Na ekranie zobaczymy Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Rosie Perez, Renee Montoyę i Ellę Jay Basco. Reżyseruje Cathy Yan, według scenariusza Christiny Hodson.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA