search
REKLAMA
News

Producent AQUAMANA 2 nie przejmuje się żądaniami fanów, by zwolnić AMBER HEARD

Petycja, by zwolnić Amber Heard, została podpisana przez niemal 2 miliony internautów.

Łukasz Budnik

30 lipca 2021

REKLAMA

Kilka miesięcy temu w sieci krążyły plotki, że Amber Heard straciła rolę Mery w sequelu Aquamana, zatytułowanym Aquaman and the Lost Kingdom. Aktorka kojarzy się obecnie głównie kontrowersjami związanymi ze sprawami sądowymi z udziałem samej Heard i jej byłego męża, Johnny’ego Deppa. W zeszłym roku Brytyjski sąd zadecydował, że były podstawy aby nazwać aktora żonobijcą, a do sieci trafiły obraźliwe smsy ze strony Deppa, jednak wielu fanów uważa, że to on był ofiarą Heard, która miała się nad nim znęcać psychicznie i fizycznie.

W sieci istnieje petycja o usunięcie aktorki z Aquamana 2, która ma obecnie już niemal 2 miliony podpisów i która stała się szczególnie popularna po tym, jak Depp stracił rolę w trzeciej części Fantastycznych zwierząt. Na temat Heard i reakcji fanów wypowiedział się ostatnio producent Peter Safran.

Nie sądzę że kiedykolwiek zareagujemy na coś, co jest jedynie presją ze strony fanów. Trzeba robić to, co jest najlepsze dla filmu. Czuliśmy, że jest mamy na pokładzie Jamesa Wana i Jasona Momoę, powinniśmy mieć też Amber Heard. Tak to po prostu wygląda. Wiemy, co dzieje się na Twitterze, ale to nie oznacza że musimy reagować na życzenia. Robimy to, co uważamy za słuszne.

 

W zeszłym roku sama Heard także nie miała wątpliwości, że powróci do roli Mery w kontynuacji. Twierdziła, że jest bardzo podekscytowana, a “opłacone plotki i kampanie nie wpływają na decyzje castingowe, bo nie mają podstaw w rzeczywistości”. Wzięła także udział w dokrętkach do Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera, pojawiając się w epilogu osadzonym w postapokaliptycznej przeszłości.

Aquaman 2 ma trafić do kin 16 grudnia 2022 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA