search
REKLAMA
News

Poznaliśmy potencjalny czas trwania ETERNALS. Jeden z najdłuższych filmów MCU?

“Eternals” trafi do kin 5 listopada.

Łukasz Budnik

27 września 2021

REKLAMA

Zbliża się premiera klejnego widowiska Marvela – Eternals. Pierwotnie film miał wejść na ekrany na początku listopada 2019, lecz na tę chwilę jego premiera przesunięta jest o rok i zaplanowana na 5.11.2021. Do sieci trafiły informacje dotyczące potencjalnego czasu trwania

Przypomnijmy, że Eternals to reżyserowana przez Chloe Zhao (laureatka Oscara za Nomadland) ekranizacja przygód przedwiecznych kosmitów o boskich mocach. Fabuła ma rozpocząć się po wydarzeniach z Avengers: Końca gry, gdy niespodziewane wydarzenie zmusi tytułową grupę Przedwiecznych do wyjścia z cienia (przebywają na Ziemi od ponad 7000 lat i mają nie ingerować w ludzkie sprawy) i zjednoczenia się w walce z Dewiantami, rasą potworów rządzoną przez Kro.

Według informacji na rosyjskiej stronie Kino Metro, czas trwania widowiska to 156 minut. Nie zostało to oficjalnie potwierdzone, ale jest prawdopodobne. Kino Metro udzielało już informacji na temat metrażu, które później okazywały się prawdą, a Eternals niedawno dostali w Rosji kategorię wiekową R (w USA jest to PG-13 argumentowane m.in. treściami seksualnymi). Jeśli czas trwania faktycznie będzie wynosić 2h i 36 minut, Eternals stanie się drugim najdłuższym filmem MCU, tuż za Avengers: Końcem gry

Postaci, które zostaną wprowadzone  w Eternals to Makkari (Lauren Ridloff), Kingo (Kumail Nanjiani), Thena (Angelina Jolie), Gilgamesh (Don Lee), Ikaris (Richard Madden), Sersi (Gemma Chan), Phastos (Brian Tyree Henry), Ajak (Salma Hayek), Druig (Barry Keoghan), oraz Sprite (Lia McHugh). W obsadzie filmu jest także Kit Harington.

Polska premiera także zaplanowana jest na 5 listopada.

 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA