search
REKLAMA
News

Powstanie serial THAT ’90s SHOW, spin-off i sequel RÓŻOWYCH LAT 70.

That ’90s Show powstanie dla Netflixa.

Łukasz Budnik

9 października 2021

REKLAMA

W 1998 roku na antenie stacji Fox zadebiutował serial Różowe lata 70., który opowiadał o nastolatkach z Point Place w Wisconsin. Produkcja doczekała się ośmiu sezonów i stał się przepustkę do kariery dla takich nazwisk, jak Ashton Kutcher, Mila Kunis czy Topher Grace. “Deadline” poinformowało, że Netflix stworzy spin-off serialu, będący jednocześnie jego kontynuacją.

Akcja That ’90s Show osadzona zostanie w 1995 roku i będzie opowiadać o Lei Forman, córce Erika i Donny, która odwiedzi swoich dziadków (w tych rolach ponownie Kurtwood Smith i Debra Jo Rupp) i nawiąże relacje z nastolatkami z Point Place. W opisie czytamy, że “seks, narkotyki i rock’n roll nigdy nie umierają, zmieniają tylko ubrania”. Nie wiadomo jeszcze, czy swoje role powtórzą inni członkowie obsady oryginalnego serialu, ale według dziennikarza “Deadline” jest prawdopodobieństwo, że gościnnie pojawią się Topher Grace, Laura Prepon czy Ashton Kutcher. Za powstanie serialu będą odpowiedzialni twórcy oryginału – Greg Mettler, Bonnie Turner i Terry Turner (oraz ich córka, Terry).

 

Przypomnijmy, że w 2002 powstał także That ’80s Show (nie pojawiły się w nim postaci z oryginału), który jednak był emitowany jedynie od stycznia do maja.

Netflix zamówił 10 odcinków serialu That ’90s Show.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA