search
REKLAMA
News

Powstanie film o BEACIE KOZIDRAK. Poznaliśmy nazwisko reżysera

Łukasz Budnik

2 października 2020

REKLAMA

Szykuje się kolejny film biograficzny na polskim rynku. Beata Kozidrak, od lat związana z zespołem Bajm, pochwaliła się na Instagramie, że w przygotowaniu jest produkcja oparta na jej życiu.

Reżyserem i współscenarzystą filmu jest Piotr Domalewski, który ma na koncie Cichą noc oraz wyświetlane obecnie w kinach Jak najdalej stąd. Za realizację projektu odpowiada Aurum Film, które ma w swoim portfolio tak uznane dzieła jak Ostatnia rodzina oraz Boże Ciało. Film wyprodukują Leszek Bodzak i Aneta Hickinbotham.

Kozidrak napisała na Instagramie:

Myślę, że moje barwne życie w ciekawy sposób można pokazać na ekranie! Będę wspierać twórców filmu, żeby powstał interesujący, piękny i mądry obraz, w którym będzie dużo muzyki.

https://www.instagram.com/p/CF1iAxdDm40/

Domalewski ma już za sobą projekt związany z osobą Kozidrak – spektakl Być jak Beata. Filmweb zacytował słowa producenta Leszka Bodzaka, który powiedział:

Chcemy zrobić kino pod pewnymi względami epickie, w tradycji słynnych hollywoodzkich filmów muzycznych, ale jednocześnie intymne i wnikliwe.

Z kolei Domalewski stwierdził, że chciałby się zagłębić w to, kim jest wokalistka której udaje się od 40 lat pozostać sobą pomimo ciągłego bycia na topie.

Kogo widzielibyście w roli Beaty Kozidrak?

Zdjęcie główne: (Wojciech Strozyk/REPORTER/ East News)

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA