search
REKLAMA
News

Powstaną kolejne dwa sezony serialu EMILY W PARYŻU

“Emily w Paryżu” wciąż cieszy się dużą popularnością na Netfliksie.

Łukasz Budnik

10 stycznia 2022

emily w paryzu 1
REKLAMA

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Emily w Paryżu. Produkcja z Lily Collins doczekała się przedłużenia na dwa kolejne sezony. 

Serial zadebiutował w 2020 roku i w ciągu czterech pierwszych tygodni obejrzano go w 58 milionach gospodarstw domowych. 22 grudnia na Netfliksie pojawił z kolei się drugi sezon, który w ciągu 10 dni od premiery wygenerował łącznie 199,62 milionów godzin odtworzeń. W związku z tym przedstawiciele platformy zdecydowali się przedłużyć go od razu na trzecią i czwartą serię.

Choć Emily w Paryżu cieszy się popularnością, to serial nie uniknął kontrowersji. Wywołało go stereotypowe pokazanie Francji i jej obywateli, zaś w drugim sezonie kłopotliwe okazało się ukazanie Ukrainki Petry, która jest złodziejką. Ukraiński minister kultury Oleksandr Tkachenko nazwał ten wątek obraźliwym. Z serialu kpił francuski minister Joël Giraud, wytykając scenę, w której Emily podróżuje do Saint-Tropez pociągiem.

emily w paryżu 1

Na ten moment nie wiadomo, kiedy widzowie będą mogli obejrzeć trzeci sezon perypetii Emily, ale prawdopodobne jest, że będzie to w drugiej połowie 2022 roku. 

Naszą recenzję drugiego sezonu przeczytacie tutaj. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA