search
REKLAMA
News

Powstaje film o ELVISIE PRESLEYU. HARRY STYLES jednym z kandydatów do roli

Łukasz Budnik

2 lipca 2019

REKLAMA

Baz Luhrmann (Moulin Rouge!) szykuje biograficzny film o Elvisie Presleyu. Fabuła ma skupić się na ukazaniu drogi artysty na szczyt i najlepszych momentach jego kariery. Ważnym elementem będzie relacja Presleya ze swoim managerem, “Pułkownikiem” Tomem Parkerem.

Jak podaje The Hollywood Reporter, rolę Parkera otrzymał już Tom Hanks. Nadal nie wiadomo kto wcieli się w Elvisa. Kandydatami do roli są na tę chwilę Ansel Elgort (Baby Driver), Aaron Taylor-Johnson (Zwierzęta nocy), Miles Teller (Whiplash), Austin Butler (zobaczymy go u Tarantino w Pewnego razu… w Hollywood) oraz Harry Styles. Ten ostatni aktorską karierę rozpoczął w Dunkierce Christophera Nolana.

Od lewej Austin Butler Ansel Elgort Aaron Taylor Johnson Harry Styles Miles Teller Źródło THR

Powyższa piątka w zeszłym tygodniu wzięła udział w próbnych nagraniach, wkrótce powinniśmy zatem poznać oficjalny werdykt Luhrmanna, który napisał scenariusz do filmu wraz z Craigiem Pearce’em. Na tę chwilę czekamy na więcej informacji dotyczących projektu. 

Ostatnim do tej pory filmem Luhrmanna jest Wielki Gatsby z 2013 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA