search
REKLAMA
News

Powraca temat solowego FLASHA. Trwają rozmowy z kandydatem na reżysera

Łukasz Budnik

3 lipca 2019

REKLAMA

Wygląda na to, że temat solowego filmu o Flashu nie został zamknięty przez Warner Bros. Jak podaje The Hollywood Reporter, trwają rozmowy z kandydatem na nowego reżysera widowiska – jest nim Andy Muschietti, odpowiedzialny za To z 2017 roku oraz tegoroczny sequel. Producentką filmu ma zostać jego siostra, Barbara.

To już kolejne podejście studia do tego filmu. Jedną z wersji scenariusza napisali wcześniej John Francis Daley i Jonathan Goldstein (scenarzyści Spider-Mana: Homecoming oraz reżyserzy Wieczora gier), zrezygnowali jednak z udziału w projekcie po miesiącach zmagań ze studiem. W czasie gdy Daley i Goldstein dyskutowali na temat tego, czy Flash powinien mieć poważny, czy lekki ton, wcielający się w tytułową rolę Ezra Miller napisał własny skrypt, wraz z autorem komiksów Grantem Morrisonem. Ten jednak również został odrzucony przez studio.

“Liga sprawiedliwości”, 2017

Nową wersję scenariusza ma przygotować Christina Hodson, autorka Bumblebee i nadchodzącego Birds of Prey, w którym Margot Robbie ponownie wcieli się w Harley Quinn. Przygotowania do realizacji filmu mają potrwać do stycznia kolejnego roku.

Oficjalnie współpraca między studiem a Muschiettim nie została jeszcze potwierdzona, lecz wkrótce powinny pojawić się kolejne informacje na ten temat. Co ciekawe, będzie to kolejny twórca horrorów odpowiedzialny za film DC (po Jamesie Wanie i Aquamanie oraz Davidzie Sandbergu i Shazamie!).

Czekacie na film o Flashu?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA