search
REKLAMA
News

Pierwszy zwiastun serialu ECHO należącego do MCU. W produkcji powrócą Daredevil i Kingpin

“Echo” obejrzymy w listopadzie.

Łukasz Budnik

3 listopada 2023

REKLAMA

Do sieci trafił pierwszy zwiastun serialu Echo, poświęconego postaci Mayi Lopez, w którą wciela się Alaqua Cox – bohaterkę poznaliśmy już w Hawkeye’u. Sprawdźcie, jak zapowiada się produkcja.

Okazuje się, że Echo będzie serialem przeznaczonym dla starszych widzów. W produkcji powrócą Vincent D’Onofrio oraz Charlie Cox jako Wilson Fisk (Kingpin) i Matt Murdock (Daredevil). Fabuła opowie o tym, jak Maya próbuje odnaleźć własną drogę w walce z przestępczością i jednocześnie mierzy się ze swoją przeszłością i kulturowym dziedzictwem. Oprócz wymienionych powyżej aktorów, w serialu pojawią się też  Graham Greene, Chaske Spencer, Tantoo Cardinal, Devery Jacobs, Cody Lightning i Zahn McClarnon.

Serial zadebiutuje 10 stycznia 2024 roku. W przeciwieństwie do innych seriali MCU, wszystkie odcinki zostaną udostępnione tego samego dnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA