PATRYK VEGA zdradził, o czym opowie w kolejnym filmie

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Już jutro do kin trafi Bad Boy, najnowszy film Patryka Vegi. Nie jest tajemnicą, że reżyser zawsze ma na głowie mnóstwo projektów – w programie Radia ZET opowiedział, o czym opowie jedna z jego kolejnych fabuł. 

Według zapowiedzi Vega ma skupić się na aferze podkarpackiej, zeszłorocznej sprawie związanej z agencjami towarzyskimi, z których mieli korzystać między innymi politycy i duchowni. Reżyser 20 marca ma rozpocząć promocję filmu i opublikować pierwsze mocne nagranie, póki co owiane tajemnicą.

Tak Vega opowiedział w wywiadzie dla Radia ZET o swoich planach:

Mam prowadzenie Pana Boga i jestem o to spokojny. To fantastyczna historia, której nie było w Polsce. Pod płaszczykiem działań policyjnych CBŚ wykosiło konkurencję sutenerów na Podkarpaciu, żeby utorować drogę do monopolu dwóm Ukraińcom, którzy stworzyli burdele z górnej półki, robiąc Carską Rewię. Zatrudniano tancerki, które oferowały seks w totalnej dyskrecji, a w rzeczywistości w pokojach montowano kamery, gdzie nagrywano polityków, biznesmenów, księży i celebrytów. Na koniec dnia te materiały zostały przejęte przez obce służby, żeby sterować sytuacją polityczną w Polsce przed wyborami. Policjanci zamienili się z łowców w zwierzyny, które te nagrania chciały wyciągnąć.

Reżyser dodał, że promocja filmu namiesza bardziej niż Polityka. Film ma trafić do kin 4 września. Poza nim jeszcze w tym roku powinniśmy zobaczyć Small World, w którym Vega porusza problem handlu dziećmi. 

Ostatnio dodane