search
REKLAMA
News

Obsada serii HARRY POTTER na plakacie promującym spotkanie po latach

“Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts” trafi na platformę 1 stycznia 2022 roku.

Łukasz Budnik

16 grudnia 2021

REKLAMA

Z okazji 20 rocznicy premiery Harry’ego Pottera i Kamienia filozoficznego, filmu otwierającego serię o tytułowym czarodzieju, na HBO Max już wkrótce zadebiutuje specjalny program, w którym spotkają się twórcy i obsada adaptacji powieści J.K. Rowling.

Produkcja, zatytułowana “Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts”, trafi na platformę 1 stycznia 2022 roku i będzie “magicznym making-ofem stworzonym za pomocą wywiadów i rozmów z obsadą”. W programie zobaczymy m.in. Daniela Radcliffe’a, Emmę Watson i Ruperta Grinta, którzy wcielali się w Harry’ego, Hermionę i Rona, Toma Feltona, Gary’ego Oldmana, Helenę Bohnam Carter, Robbie’ego Coltrane’a, Bonnie Wright, Olivera i Jamesa Phelpsów, Matthew Lewisa oraz Chrisa Columbusa, reżysera dwóch pierwszych części. Zabraknie jednak samej Rowling. Poniżej plakat promujący wydarzenie, na którym widzimy część wymienionych wyżej osób.

 

Tom Ascheim stojący na czele Warner Bros. Global Kids, Young Adults and Classics stwierdził, że retrospektywa będzie hołdem dla wszystkich, których życia zostały naznaczone tym kulturowym fenomenem, od obsady i ekipy aż do fanów, którzy wciąż utrzymują ten świat żywym.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA