search
REKLAMA
News

Nowe fragmenty LIGI SPRAWIEDLIWOŚCI ZACKA SNYDERA w zapowiedzi zwiastuna

Łukasz Budnik

11 lutego 2021

REKLAMA

18 marca na HBO Max (w Polsce na HBO Go) zadebiutuje Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera, całkowicie odmienna od wersji wyświetlanej w kinach w 2017 roku. Ta kończona i modyfikowana była bowiem bez udziału reżysera, a dokrętkami zajął się inny twórca – Joss Whedon. Lwia część materiału zostanie pokazana widzom po raz pierwszy. Już w najbliższą niedzielę zadebiutuje nowy trailer, a dziś pojawiła się jego zapowiedź. 

Snyder przez ostatnie miesiąceskupiał się na ukończeniu swojej wizji, w tym realizacji dodatkowych scen z częścią aktorów – w międzyczasie potwierdził, że w jego dziele znajdą się 2,5h niepublikowanego dotąd w żaden sposób materiału, a całość potrwa łącznie aż 4 godziny (pierwotnie widowisko miało zadebiutować jako serial). Produkcja otrzymała kategorię R. Poniżej zapowiedź zwiastuna, prosto od reżysera:

Przypomnijmy, że niedawno Snyder pokazał nowe zdjęcia Jokera Jareda Leto, który pojawi się na ekranie w nadchodzącym widowisku.

Czekacie na ten film?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA