search
REKLAMA
News

Nie żyje WILLIE GARSON, znany z “Seksu w wielkim mieście”. Miał 57 lat

Willie Garson wystąpił w ponad 300 odcinkach różnych seriali.

Łukasz Budnik

22 września 2021

REKLAMA

Amerykańskie media poinformowały, że w wieku 57 lat zmarł Willie Garson, znany najlepiej z Seksu w wielkim mieście i jego filmowych kontynuacji. Śmierć aktora potwierdził na Instagramie jego syn. Garson zmagał się z rakiem trzustki.

Garson urodził się 20 lutego 1964 roku, a swój debiut ekranowy zaliczył w 1986. W swojej karierze pojawił się w ponad 75 filmach oraz 300 odcinkach różnych seriali telewizyjnych. Mogliśmy oglądać go w takich kinowych produkcjach, jak Dzień świstakaByć jak John MalkovichTwierdzaSposób na blondynkę Jak w niebie, a na małym ekranie wystąpił między innymi w Z Archiwum XMiasteczku Twin PeaksAlly McBeal, Buffy: Postrachu wampirów, Gwiezdnych wrotach, CSI czy Hawaii Five-0. We wspominanym Seksie w wielkim mieście grał w latach 1998-2004, wcielając się w rolę Stanforda Blatcha. Pośmiertnie zobaczymy go prawdopodobnie także w szykowanej kontynuacji, And Just Like That…, powstającej dla HBO Max.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nathen Garson (@nathen_garson)

Przedstawiciel HBO w oświadczeniu dla The Hollywood Reporter podkreślił, że Garson wykreował jedną z najbardziej lubianych postaci w historii HBO i był częścią ich rodziny przez niemal 25 lat.

Ostatnim filmowym występem Garsona okazał się Magic Camp

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA