search
REKLAMA
News

NICOLAS CAGE opowie nam HISTORIĘ PRZEKLEŃSTW w programie Netfliksa

Weronika Lipińska

9 grudnia 2020

REKLAMA

Nicolas Cage poprowadzi nowy program komediowy produkcji Netfliksa, History of Swear Words, w którym opowie o wybranych wulgaryzmach.

Zaplanowany na sześć 20-minutowych odcinków serial ma przybliżyć pochodzenie i wykorzystanie w kulturze popularnej oraz naukowy i kulturowy wpływ najpopularniejszych anglojęzycznych przekleństw takich jak fuck, shit, bitch, dick i pussy. W każdym odcinku Cage przeprowadzi wywiady z historykami, artystami showbiznesu oraz ekspertami od etymologii i kultury popularnej. Aktor będzie też gościł komików, np.  Jima Jefferiesa, Nicka Offermana i Sarę Silverman.

History of Swear Words to kolejna zapowiedź przygody Cage’a z serialem. Aktor zagra również w produkcji fabularnej o Joe Exoticu, gdzie wcieli się w niesławnego właściciela ogrodu zoologicznego z tygrysami, którego cały świat poznał bliżej dzięki serialowi dokumentalnemu Król Tygrysów również produkcji Netfliksa. Dotychczasowy bogaty dorobek aktora wypełniają wyłącznie filmy. W telewizji pojawiał się albo we własnej osobie albo jako producent wykonawczy.

Premierę History of Swear Words zaplanowano na 5 stycznia 2021 roku.

Weronika Lipińska

Weronika Lipińska

REKLAMA