search
REKLAMA
News

Netflix pokazał zwiastun apokaliptycznego thrillera: ZOSTAW ŚWIAT ZA SOBĄ

Film zadebiutuje w grudniu.

Łukasz Budnik

24 października 2023

REKLAMA

W grudniu na Netflixie pojawi się nowy apokaliptyczny thriller – Zostaw świat za sobąw którym wystąpili Julia Roberts, Ethan Hawke i Mahershala Ali. Twórcą serialu jest Sam Esmail odpowiedzialny za Mr. Robot. Póki co mamy okazję obejrzeć zwiastun.

W opisie filmu czytamy:

Apokaliptyczny thriller nagradzanego reżysera i scenarzysty Sama Esmaila (“Mr. Robot”). Amanda (laureatka Oscara Julia Roberts) i jej mąż Clay (nominowany do Oscara Ethan Hawke) wynajmują na weekend luksusowy dom wraz z dziećmi – Archiem (Charlie Evans) i Rose (Farrah Mackenzie). Ich wakacje wywraca do góry nogami nocna wizyta dwojga nieznajomych – G.H. (laureat Oscara Mahershala Ali) i jego córki Ruth (Myha’la), którzy przynoszą wieści o tajemniczym cyberataku i chcą schronić się w domu, który, jak twierdzą, należy do nich. Obie rodziny stawiają czoła nadciągającej katastrofie, która z minuty na minutę coraz bardziej przeraża, zmuszając wszystkich do pogodzenia się z pozycją w pogrążającym się świecie. 

Film zadebiutuje 8 grudnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA